tania strona internetowa

Nasze przedsięwzięcie tworzy zespół ludzi, których doświadczenie przełożyło się na stworzenie unikatowego i prostego w obsłudze narzędzia marketingowego. Team naszych specjalistów współtworzą ludzie o wieloletniej praktyce w szerokim wachlarzu usług marketingowych. Tania strona internetowa stała się głównym celem naszego projektu.

To właśnie ekspiriens jaki zdobyliśmy podczas tworzenia wielu projektów przełożył się na ideę stworzenia nowoczesnego modelu realizacji projektu. Naszym głównym celem stało się maksymalnie uproszczenie procesu realizacji, dzięki czemu strona internetowa zostanie zaprezentowana w maksymalnie 7 dni.

Zminimalizowany czas projektowania znajduje swoje odzwierciedlenie w kosztach realizacji.
Stała cena stworzenia Twojej strony internetowej to jedynie 1000zł netto.

 

 

Ścieżka projektowa została przeanalizowana przez naszych specjalistów i przebudowana od podstaw. Dogłębna analiza dotychczasowych schematów projektowych pozwoliła nam zminimalizować i wyeliminować niepotrzebne elementy, które wydłużały proces tworzenia projektu.

 

projektowanie strony za tysiaka

Przystępność i prostota to dewizy, która przyświecają nam podczas realizacji.

 

Efekt naszych prac i analiz został zebrany w łatwo przystępną całość. Projekt StronaZaTysiaka dowodzi, iż strona nie musi rujnować budżetu,
a przy tym wygląd i możliwości zarządzania treścią stoją na najwyższym poziomie.

Prezentujemy Państwu jedno z najtańszych i najwygodniejszych narzędzi marketingowych na rynku.

Dzięki rozwiązaniu przygotowanemu przez naszą wysoko wyszkoloną kadrę zyskujecie Państwo możliwość zadbania w należyty sposób o prestiż marki.

Zamów już dziś !